individuaaltunnid

Kellele ja milleks?

Jooga individuaaltunnid on mõeldud neile, kes soovivad mingi kindla teema või probleemiga sügavuti minna (uneprobleemid, stress, ärevus, rahutus, liigne kehakaal, hirmud, ebakindlus, suhteprobleemid, energiapuudus, sisepinged, muud terviseprobleemid jne.).
Individuaaltund kestab 90 minutit – alguses toimub vestlus ja vajadusel ka sisepingete vabastamine ning  teises osas soovitab joogaõpetaja kas harjutuste kompleksi või meditatsiooni, mida joogaõpilane hakkab iseseisvalt kodus praktiseerima. Vajadusel kohtutakse 40 – 90 päeva pärast uuesti.

Kundalini Stuudios teeb individuaaltunde Piret Jõemägi. 90-minutilise nõustamise tasu on 70€ ( jooga põhigrupi õpilasele, kes on sõlminud joogastuudioga lepingu ja maksab igakuist kuutasu on soodushind 50€).

Registreerimine ja aja kokkuleppimine: kundalinistuudio@gmail.com

 

TAGASISIDE:

Minu probleem, millega eratundi nõustamisele läksin, oli unetus. Juba mõnda aega oli väga keeruline õhtuti magama jääda – mõtted muudkui tiirlesid peas ja raske oli rahuneda. Piret Jõemägi õpetas mulle lihtsaid hingamistehnikaid ja joogaharjutusi, mida enne magamainekut teha. Juba samal õhtul oli uinumine tunduvalt lihtsam ning uni sügavam. Tegin neid harjutusi kuu aega ja hetkel probleemi enam pole. Aitäh.

Peeter, 36

 
Rahutus minu sees oli muutunud nii tugevaks, et viimane aeg oli sellega sügavuti tegeleda. Kuigi näiliselt oli kõik hästi, olin ma oma pikaajalises suhtes jõudnud niikaugele, et edasi minna oli keeruline. Just eratundidest sain teadmisi ja tõuke edasiliikumiseks ning armastus minu sees

aina kasvas – seda nii oma partneri vastu kui ka kõigi ja kõige vastu üldse.
Rita, 50

 
Mul on olnud viimased aastad probleem alaseljaga. Seljavalud pole lasknud tööd teha ja täisväärtuslikku elu elada. Käisin individuaaltunnis kolmel korral – iga kord õppisin erinevaid harjutusi, mida seljaga teha, et pinged seljalihastest väheneksid; õppisin ka selga korrigeerima ning õigesti istuma, astuma, seisma. Käisin ka arsti juures ja sain teada, et pean õppima nende valudega elama, et minu selga pole mõtet isegi opereerida – tänu joogaharjutustele ja uuele teadlikkusele selja õigest asendist saan hoida valu kontrolli all nii, et see ei takista mul elada täisväärtslikku elu.

Rain, 38

 
Läksin individuaaltundi sellepärast, et mul polnud enam jõudu elada. Juba hommikul üles ärgates olin nii väsinud, et eluisu oli otsas. Ei aidanud kohvi ega energiajoogid, polnud ka isu trenni teha või inimestega suhelda. Individuaaltunnis selgus, et probleem on minu hingamises. Ma praktiliselt ei hinganudki; hingamisrütm oli liiga kiire ja pinnapealne, vahepeal hoidsin üldse hinge kinni. Käisin iga kuu 1x individuaaltundides ja õppisin õigesti(uuesti?) hingama ning lisaks veel erinevaid tehnikaid, mida saab erinevates olukordades kasutada: kuidas ennast rohkem energiseerida, kui on vaja; kuidas ennast rahustada, kui on vajadust; kuidas sundmõtetest vabaneda; kuidas viha vabastada; kuidas närvisüsteemi balanseerida jne. Tunnen, et elan praegu täiel rinnal. Aitäh. Aitäh. Aitäh.

Reelika,28

 
Kuna mulle gruppides ei meeldi käia, samas oli huvi jooga vastu, siis leidsin, et individuaaltund on päris hea lahendus, võtsin naise ka veel kaasa. Käisime mõned korrad ja saime päris palju huvitavat infot ja erinevaid joogatehnikaid, mida kodus ise praktiseerida. Mulle meeldis just see individuaalne lähenemine  ja et saime sellised harjutused, mida just hetkel vajasime. Leppisime kokku, et kui tunneme, et on harjutusi ja meditatsioone vaja muuta, et edasi oma arengus liikuda, siis kohtume uuesti. Olen nüüd kuu aega teinud meidtatsiooni, mis aitab meelt rahustada ja endaga paremat kontakti saada ning tunnen, et olen rohkem mina ise, rahulikum ja rõõmsam; ärritun vähem ja suudan paremini konsentreeruda. Olen parem inimene:)
Ahto, 56