Üritused

Suvelaager naistele


SUVELAAGER NAISTELE
POLLI TALU LOOMINGULISES KESKUSES LÄÄNEMAAL
12-15.08.2021

Laager algab neljapäeval (12.08) ühise lõunasöögiga kell 13.00, millele järgneb avaring ja  lõpeb pühapäeva õhtul (15.08) õhtusöögiga kell 18.00. Suurepärane seltskond, lummav koht, võimalus end korralikult laadida, tervislik ja maitsev taimetoit otse Marika Blossfeldti köögist. Hommikujooga, meditatiivsed tantsud, juhitud meditatsioonid, paarisharjutused ja sisevaatlus,  igapäevased jalutuskäigud mere äärde ja matk Puhtulaiule https://www.puhkaeestis.ee/et/puhtulaid-1 ning mis kõige tähtsam …. laisklemine, puhkus ja mittemidagitegemine.

Laagri tasu ja registreerimine.
Laagri tasu on 200€ (registreerimisega kuni 12.07), millele lisandub toidu-ja ööbimisraha (vt.altpoolt). Kui registreerida pärast 12.07, on laagri tasu 250€. 

Osalemiseks on vajalik eelnev  registreerimine:  piret.joemagi@gmail.com ja ettemaksu 50€ tasumine (mittetuleku korral ettemaks tagastamisele ei kuulu).

Ööbimine ja toitlustus:
Pärast ettemaksu laekumist on võimalik valida endale meelepärane ööbimiskoht kas aidas voodis või madratsil (stuudios või ateljees). Võib tulla ka oma telgiga. Madratsid on suured, pehmed, mugavad; suletekid-ja padjad on soojad ja kvaliteetsed, voodipesud on kohapeal olemas.

Ööbimisvõimalused:
1.ait – 4 voodit

2.ait – topeltvoodi 
3.ait – 5 voodit
4.ait – 2 voodit
stuudio rõdu – 7 madratsit
stuudio väike aknaga tuba – topeltvoodi
ateljee parempoolne rõdu – 4 madratsit
ateljee vasakpoolne rõdu – 1 voodi ja 2 madratsit
oma telk

Hinnad ööbimise ja toidu eest(lisanduvad laagri tasule):
voodis ööbimine + toit – 154.00
ööbimine madratsil + toit – 142.00
ööbimine oma telgis + toit – 123.00

Laagrit korraldab ja viib läbi Piret Jõemägi